Çukur 4.Sezon 2.bölüm indir 95. Bölüm 1080p

Please log in or register to like posts.
Çukur 4.Sezon indir

Çukur 95. Bölüm İndir 720p 1080p

Çukur 4.Sezon 2.bölüm indir 95. Bölüm 1080p – Yeni Sezon Selim ve Cumali ile arasını düzeltmek isteyen Yamaç, Vartolu’yu arayarak yardım istiyor…

Çukur 95. Bölüm İndir Abileriyle sorunlarını çözemeyen Yamaç bir çare bulmak için Vartolu’ya danışacak. Vartolu’dan aldığı fikirle eski bir dostundan yardım isteyen Yamaç, Cumali ve Selim’den istediği tepkiyi alamayacak. Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle çözmeye karar verirken hapishanedeki Vartolu olanlara müdahale edemeyecek. Gizli görüşmelerine devam eden Azer ve Karaca’nın bir karar vermeleri gerekecek.Çukur Yeni Sezon indir Akın ise Songül’e yaklaşmak için bir adım atacak. Koçovalı kardeşler diğer sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet’le ilgili ulaşacakları yeni bilgi merak konusu olacak. 

Çukur 4.Sezon 2.bölüm indir Sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz.  ve daha fazlası için film indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

indircen Görseller
indircen Fragman
indircen indirme linkleri

İndirme Şifresi : indirgo.net

Kalite : 720p

Dosya Yükle – İNDİR

Google Drive – İNDİR

Kalite : 1080p

Dosya Yükle – İNDİR

Google Drive – İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir